XIV Niedziela Zwykła 07.07.2019

 

  1. Przeżyamy dzisiaj XIV niedziela zwykła. Liturgia zachęca nas do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. 
  2. Próba scholi w sobotę o godz. 10.00, zapraszamy wszystkie osoby chętne.  
  3.  Jak już wcześniej zapowiadałem od soboty 6 lipca do soboty 12 lipca z racji organizowanych kolonii nie będę obecny w parafii. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy św. W tym czasie w razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Maciejem Andrzejewskim proboszczem parafii w Strzelcach Górnych, tel. 52 381 70 95.
  4. Informuję, że poniedziałek 8 lipca odbędą się przy kościele parafialnym w godz. 15.00 do 15.45 płatne badania pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszeniu organizmu. Bliższe informacje i cennik znajdziemy w gablocie ogłoszeń. 
  5. Rozpoczyna się nabór na Studia Filozoficzno – Teologiczne w Bydgoszczy. Bliższe informacje znajdziemy w gablocie w kościele parafialnym. 
  6. Przewodnik Katolicki z tego tygodnia będzie można odebrać w następną niedzielę. 
  7. Składam serdeczne podziękowania p. Andrzejowi Kobiela i pracownikom Jego firmy oraz p. Marcinowi Mes za pomoc w położeniu rury do wody oraz przewodu prądowego do nowej plebanii przy kościele parafialnym. 
  8. Dziękuję za ofiary składane na kwiaty i sprzątanie kościoła oraz ofiary składane na składkę. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłego tygodnia i szczęśliwych wakacji. Pamiętajmy w tym czasie o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz