XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024

1. Przeżywamy dzisiaj 13 niedzielę zwykła.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy w poniedziałek Św. Ottona biskupa, w środę Święto Św. Tomasza Apostoła.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z komunią św. odwiedzę od godz. 8.00, a okazja do spowiedzi od godz. 16.30. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Kozielcu o godz. 9.00.

4. W niedzielę przypada 7-my dzień miesiąca i w naszej parafii szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem Św. Szarbela. Msza św. z namaszczeniem o godz. 20.00. Intencje o zdrowie i w różnych potrzebach można przynosić przed Mszą św. do zakrystii lub wysyłać na specjalny adres poczty internetowej [email protected].

5. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Wszystkim przeżywającym czas urlopów i wyjazdów wakacyjnych życzę radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy jednak w tym czasie o niedzielnej Eucharystii.

6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na magisterskie zaoczne studia teologiczne, specjalność katechetyka; 2-letnie podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne oraz kurs zaawansowany doradców życia rodzinnego. Wszelkie bliższe informacje na stronie uczelni.

7. I-sze Katolickie Liceum w Bydgoszczy organizuje z okazji 30-lecia zjazd absolwentów wszystkich roczników, nauczycieli i pracowników. Osoby zainteresowane mogą zapisać się przez formularz na stronie szkoły.

8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę i konto parafii. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Lewandowskich i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Krzewickich. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Kowalkowskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za wszystkie kwiaty do naszych kościołów. (intencje)

Bartosz Wojtaszek
proboszcz