XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019

  1. Przeżywamy dzisiaj XIII niedzielę zwykłą.  
  2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo ku czci NSPJ po Mszy św. o godz. 12.00. 
  3. W poniedziałek nie będzie Mszy św. 
  4. Próba scholi w sobotę o godz. 10.00, zapraszamy wszystkie osoby chętne.  
  5. W tym tygodniu przypada I-szy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.30. Chorych z komunią świętą odwiedzę w piątek od godz. 8.00. 
  6. Jak już wcześniej zapowiadałem od soboty 6 lipca do soboty 12 lipca z racji organizowanych kolonii nie będę obecny w parafii. W tym czasie w razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Maciejem Andrzejewskim proboszczem parafii w Strzelcach Górnych, tel. 52 381 70 95. Ks. Proboszcz odprawi również Msze św. w naszym kościele w sobotę 6 i 13 lipca. Natomiast w niedzielę 7 lipca o godz. 8.00 odprawi Msze św. ksiądz z parafii Św. Mikołaja z Bydgoszcz, a o godz. 9.30 i 12.00 Ojciec ze Zgromadzenia Ducha Św. W związku z moją nieobecnością proszę do piątku załatwić ewentualne sprawy biurowe.  
  7. Informuję, że poniedziałek 8 lipca odbędą się przy kościele parafialnym w godz. 15.00 do 15.45 płatne badania pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszeniu organizmu. Bliższe informacje i cennik znajdziemy w gablocie ogłoszeń. 
  8. Rozpoczyna się nabór na Studia Filozoficzno – Teologiczne magisterskie i podyplomowe w Bydgoszczy. Bliższe informacje znajdziemy w gablocie w kościele parafialnym. 
  9. Dziękuję za uczestnictwo w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała oraz w Uroczystości NSPJ wszystkim dziewczynkom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, przedstawicielom rady parafialnej oraz wszystkim zaangażowanym w budowanie ołtarzy i przebiegu procesji. 
  10. Dziękuję za ofiary składane na kwiaty i sprzątanie kościoła oraz ofiary składane na składkę i konto parafialne. Wszystkim Parafianom i Gościom za wszelkie dobro składam serdeczne Bóg zapłać oraz życzę miłych i radosnych wakacji. Pamiętajmy w tym czasie o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. Wypoczywajmy i wracajmy szczęśliwie do naszych bliskich, do naszych domów. (intencje) 

 

Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz