XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

  1. Przeżywamy dzisiaj 11 niedzielę zwykła.

  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy w poniedziałek Św. Brata Alberta, w środę św. Romualda, a w piątek Św. Alojzego Gonzagi.

  3. W poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele parafialnym. Bardzo proszę wszystkich kandydatów o obecność i dostarczenie brakujących dokumentów oraz zabranie książeczek z podpisami.

  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców na Msze św. wieczorną o godz. 17.00 podczas, której dziękować będziemy za miniony rok szkolny i prosić o szczęśliwe wakacje.

  5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych kochanych Ojcach i dla żyjących prośmy o zdrowie i potrzebne łaski, a dla zmarłych o dar życia wiecznego.

  6. Nasza diecezja zaprasza do udziału w XX Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Bliższe informacje o pielgrzymce i grupach znajdziemy na stronie internetowej diecezji bydgoskiej.

  7. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość. Informuję, że w tym tygodniu zostały wykonane prace konserwatorskie blatu balustrady chóru w kościele parafialnym. Dziękuję p. Jakubowi Wygnaniec za prace porządkowe na nowej działce.

  8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę i konto parafii, szczególnie w ubiegła niedzielę na składkę inwestycyjną. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom p. Angelice Fac i p. Angelice Sudoł. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Szopińskich i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Brzozowskich. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Kochańskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz