XI Niedziela Zwykła 14.06.2020

1. Dzisiaj XI Niedziela zwykła w oktawie Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 12.00.

2. Zapraszam codziennie na nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego po wieczornej Mszy św., a do piątku włącznie na procesje po Mszy św. wieczornej. Szczególne zaproszenie kieruję do wszystkich dzieci sypiących kwiatki, ministrantów, lektorów, osób niosących chorągwie i wszystkim chcącym oddać cześć Najświętszej Eucharystii.

3. W czwartek zakończenie oktawy. Podobnie jak w Boże Ciało zapraszam do udziału we Mszy św. o godz. 17.00 z procesją do 4 ołtarzy. Proszę o zbudowanie ołtarza przy krzyżu p. Leśniewskich, natomiast naprzeciwko przy murze p. Wałdoch.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją o godz. 17.00. Z racji uroczystości w ten dzień nie obowiązuje piątkowy post.

5. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Serca NMP. Serdecznie zapraszam do udziału we Mszy św. o godz. 17.00.

6. Już dzisiaj informuję, że w naszej parafii dzieci przystąpią do I-szej Komunii Św. w dwóch terminach. W niedzielę 28 czerwca podczas Mszy św. o godz. 12.15 przystąpi 9-cioro dzieci natomiast 27 września o godz. 12.15 przystąpi 4-ro dzieci. W te niedziele Msze św. w naszej parafii będą o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i Msza św. komunijna o godz. 12.15. Intencja z Mszy św. o godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 11.00, bowiem podczas Mszy św. komunijnej będę modlił się za dzieci i ich rodziców.

7. Dziękuję za składany ofiary na utrzymanie kościoła i budowę plebanii, szczególnie dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca na składkę inwestycyjną. Dziękuję za udział w procesji Bożego Ciała, przygotowanie kościoła i dekorację oraz za zbudowanie ołtarzy. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego oraz kwiaty do ołtarza. Serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz