X Niedziela Zwykła 09.06.2024

  1. Przeżywamy dzisiaj 10 niedzielę zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy we wtorek Św. Barnaby Apostoła, w czwartek Św. Antoniego z Padwy i w piątek Bł. Michała Kozala, bp. i m.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w następnym tygodniu w poniedziałek 17 czerwca po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30 w kościele parafialnym. To ostatnie spotkanie w tegorocznym cyklu przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę wszystkich kandydatów o obecność i dostarczenie brakujących dokumentów. O spotkaniu przypomnę jeszcze w ogłoszeniach w przyszła niedzielę.
  4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku nie będę obecny w parafii. W razie potrzeby kapłana do chorego proszę kontaktować się z kapłanami z sąsiednich parafii lub O. Sławomirem z Chełmszczonki. W tych dniach nie będzie Mszy św. w naszej parafii.
  5. Caritas naszej diecezji zaprasza na festyn do Myślęcinka „Bądźmy razem” w sobotę 8 czerwca w godz. od 12.00 do 15.00.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała w Mszach św. i procesji. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki oraz Parafianom z Kusowa i Kozielca za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość oraz wszelkie dobro, którego każdego dnia doświadczam od moich Parafian. Informuję, że w minionym tygodniu została założona nowa instalacja odgromowa w kościele parafialnym.
  8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę i konto parafii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Malanowskich i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Szopińskich. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Dobrowolskich i proszę o raz za tydzień Rodzinę Kochańskich. Dziękuję za prace porządkowe przy kościele w Kozielcu. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz