VII Niedziela zwykła 24.02.2019

VII Niedziela zwykła C

1. Dzisiaj VII niedziela zwykła. Liturgia Słowa zachęca nas do miłości naszych nieprzyjaciół. Starajmy się kochać i szanować każdego człowieka, którego Bóg stawia na naszej drodze życia.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    – W czwartek po Mszy św. modlitwa o nowe powołania
    – W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.00
    – W sobotę Msza św. o godz. 9.00 w Kozielcu dla wspólnot Róż Różańcowych, a od godz. 16.30 w kościele parafialnym Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 oraz w sobotę w czasie Adoracji NS.
  4. Próbę scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w świetlicy we Włókach.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie różańców dzieci I-szo komunijnych.
  6. W przyszłym tygodniu po Mszach niedzielnych będzie można zakupić elementy dekoracyjne i flagi do wykorzystania przy dekoracji trasy przejazdu Obrazu Matki Bożej na dzień peregrynacji tj. 12-13 marca 2019r.
  7. Po zakończeniu peregrynacji Obrazu MB Częstochowskiej, od niedzieli 17 marca po rodzinach naszej parafii odbędzie się nawiedzenie obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Proszę rodziny, które chcą przyjąć Matkę Bożą pod swój dach, aby zapisywały się u swoich sołtysów. Rozpoczniemy od Kusowa – przekazanie na Mszy o godz. 12.00
  8. Dziękuję za posprzątanie kościołów i kwiaty do ołtarza oraz dziękuję rodzinie naszej parafii za ufundowanie z racji mojego wprowadzenia w urząd proboszcz nowego krzyża procesyjnego.
  9. Dziękuję za składane ofiary na remonty w naszej parafii.
  10. Proszę o odbiór w zakrystii Przewodnika Katolickiego.
  11. Dziękuję za zamówione intencje. (intencje).
  12. Polecajmy zmarłych z naszych rodzin i z naszej parafii Wieczny odpoczynek….

Bartosz Wojtaszek