VI Niedziela zwykła 16.02.2020

1. Dzisiaj VI niedziela zwykła. Liturgia zachęca nas, abyśmy przestrzegali Bożych Przykazań, starając się żyć według nich w naszej codzienności. Dzisiaj poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I-szej komunii św. podczas Mszy św. o godz. 12.00 i krótkie spotkanie z rodzicami.

2. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych dorosłych, którzy chcieliby śpiewać na chwałę Bożą w naszym kościele do chóru mieszanego, który chcielibyśmy założyć w naszej parafii. Chór będzie prowadził w naszej parafii Pan Filip Hołysz. Pierwsza próba na którą serdecznie zapraszam będzie w najbliższą środę o godz. 18.00 w świetlicy we Włókach.

3. W tym tygodniu w sobotę w liturgii wspominamy: Święto Katedry Św. Piotra, pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Piotra naszych czasów Papieża Franciszka

4. Zapraszam do udziały w Mszach św. w tygodniu o godz. 17.00, szczególnie w środę na Nowennę do MBNP oraz w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego. Państwu Jadaś za sprzątanie kościoła w Kozielcu i proszę o sprzątanie przez najbliższe dwa tygodnie Państwo Mrówka, natomiast dziękuję Państwu Szopińskim za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny i proszę Państwo Brzozowskich o sprzątanie na przyszła niedzielę. Dziękuję również za kwiaty do kościołów.

6. Dziękuję za składane ofiary na cele parafialne i budowę nowej plebanii. W ubiegłą niedzielę podczas składki inwestycyjnej zebraliśmy 1885zł. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej parafii za wszelkie dobro serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz