VI Niedziela zwykła 12.02.2023

1. Dzisiaj VI niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy we wtorek: Św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego.

3. Od tego tygodnia wracam do odprawiania Mszy św. w kościołach filialnych. W Kozielcu Msza św. wieczorna we wtorek, a w kościele św. Marii Magdaleny w czwartek. Pozostałe dni w kościele parafialnym.

4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa, które w tygodniu odbywają się w naszej parafii. W środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne ARCUS z Bydgoszczy organizuje w październiku pielgrzymkę do Libanu do św. Szarbela, gdyby ktoś była zainteresowany to bliższe informacje znajdzie na stronie parafii lub bezpośrednio kontaktując się biurem w Bydgoszczy.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom p. Angelice Fac, p. Barbarze Marciniak oraz p. Mirosławie Goszczyńskiej. Dziękuję również za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Rodzinie Malanowskich i proszę o sprzątanie z tydzień Rodzinę Szopińskich, dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Pani Monice Krzywdzińskiej i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną oraz na konto parafii. Dziękuję za każdą życzliwość, wyrozumiałość i jakąkolwiek pomoc.

ks. Bartosz Wojtaszek proboszcz