VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019r.

1.Dzisiaj w VI niedziela Wielkanocny. Wczoraj przeżyliśmy wizytację kanoniczną ks. Biskupa. Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystości, a rodzicom bierzmowanych za dar ołtarzy. Wszystkim bierzmowanym życzę, aby rozwijali otrzymane Dary Ducha Świętego i dziękuję za czas wspólnego przygotowania.

2.Zapraszam do udziału w ostatnich nabożeństwach majowych po Mszach św. wieczornych, od soboty rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ, po Mszach św. litania do Serca Jezus.

3.Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc parafii w Gołańczy, która w ostatnim czasie przeżyła pożar kościoła.

4.W czwartek poświęciliśmy figurę Matki Bożej w Hutnej Wsi. Dziękuję inicjatorom i ofiarodawcą. W ich intencji w czwartek odprawię Msze św. z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski. Bóg zapłać za ten dar.

5.W piątek odwiedzę chorych z komunią świętą od godz. 8.00, w sobotę Msza św. z racji I-szej soboty o godz. 9.00 w Kozielcu w intencjach Róż Różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym od godz. 16.30, zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. Spowiedź I-szo piątkowa będzie 7 czerwca od godz. 16.00.

6.W imieniu Organizatorów zapraszam na Piknik w Kozielcu w piątek 31 maj od godz. 16.30.

7.Za tydzień zbiórka do puszki na świątynię Opaczności.

8.Zapraszam serdecznie wszystkich na parafialnym festyn na parkingu przed kościołem, szczególnie dzieci dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Festyn rozpocznie się od godz. 15.00, a zakończy licytacją tortu około godz. 19.00. Gdyby ktoś chciał wesprzeć to radosne wydarzenie lub upiec ciasto dla dzieciaków z góry serdecznie dziękuję.

9.Dziękuję za ofiary składane na tacę, na kwiaty i sprzątanie kościoła. Wszystkim Parafianom i Gościom za wszelkie dobro składam serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

Zapowiedzi Przedślubne:
Zapowiedź 2

  • Laura Kinga Borowska, zam. Parafia MB Królowej Polski we Włókach
  • Jarosław Jan Okrój, zam. Parafia Św. Stanisław Kostki w Strzelcach Górnych

Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz