VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022

  1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Serdecznie zapraszam każdego dnia na nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  3. W tym tygodniu próba kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy św. ok. godz. 17.45 w kościele parafialnym. Bardzo proszę wszystkich o obecność.
  4. Informuję, że bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w następną środę podczas Mszy św. o godz. 18.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy pod przewodnictwem naszego Biskupa Krzysztofa.
  5. Przypominam, że Urząd Gminy w Dobrczu w najbliższą sobotę 28 maja organizuje piknik rodzinny w Wudzynie pod hasłem „Strażacy Mieszkańcom Gminy Dobrcz”, rozpoczęcie o godz. 16.00. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego p. Angelice i p. Barbarze; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Parafianom zamieszkałych w Trzęsaczu w blokach i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień; dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Kamedulskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką pomoc i życzliwość.. Serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz