V Niedziela Zwykła 07.02.2021

  1. Dzisiaj V niedziela zwykła. Dzisiaj przypada 7-my dzień miesiąca i w naszej parafii szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela. Msza św. i nabożeństwo o godz. 20.00 w kościele parafialnym.
  2. Przypominam, że w naszej diecezji organizowany jest Weekendowy Kurs Przedmałżeński w parafii Św. Trójcy w Bydgoszczy w dniach 12-13 luty oraz 12-13 i 19-20 marzec. Osoby chętne mogą zgłaszać się telefonicznie (509-340-693). Bliższe informacje na stronie diecezji bydgoskiej.
  3. W środę Nowenna do MBNP, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Dzień Chorego. Serdecznie zapraszam wszystkich chorych i cierpiących na szczególną Msze św. na godz. 18.00 podczas której będzie możliwość skorzystania z sakramentu chorych. Msza św. będzie odprawiona w intencji wszystkich chorych.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nową płytę zespołu religijnego Trzecia Godzina Dnia w cenie 40zł. Pieniądz proszę złożyć do skarbony na ścianie.
  6. Z naszej parafii Pan Bóg odwołał do wieczności odwołał Śp. Klemensa Lewandowskiego. Jutro o godz. 13.00 pogrzeb śp. Mirosława Welsandt. Wieczny odpoczynek.
  7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowę plebanii, szczególnie dzisiaj podczas składki inwestycyjnej. Bóg zapłać. Dziękuje za sprzątanie kościoła parafialnego oraz za wszelką pomoc. (intencje)

 

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz