V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I-szej komunii św. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieciach i ich rodzicach.
  2. Serdecznie zapraszam każdego dnia na nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  3. Przypominam, że ostatnie spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania będzie w środę 18 maja o godz. 18.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszam. Obecność obowiązkowa.
  4. Parafia NSPJ w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na koncert zespołu TGD z okazji obchodów 102-ej rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II. Uroczystość odbędzie się 18.05.2022r. o godz. 19.00 w kościele NSPJ na Pl. Piastowskim. Wstęp wolny serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.
  5. Urząd Gminy w Dobrczu organizuje piknik rodzinny pod hasłem „Strażacy Mieszkańcom Gminy Dobrcz, który odbędzie się 28 maja o godz. 16.00 w Wudzynie. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego p. Angelice i p. Barbarze; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Rodzinie Hyjek i proszę o sprzątanie za tydzień Parafian zamieszkałych w Trzęsaczu w blokach; dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Ożóg i proszę o sprzątanie Rodzinę Kamedulskich. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną oraz za wpłacone ofiary na konto parafialne i składane indywidualnie. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za złożoną ofiarę podczas komunii św. za cele parafialne. Serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz