Przegląd Piosenki Religijnej

W dniu 7 czerwca w kościele parafialnym we Włókach odbył się przegląd piosenki religijnej. Organizatorem był Ks. Proboszcz wraz z Nauczycielami Szkoły Podstawowej w Kozielcu.

Przegląd rozpoczął się występem parafialnej scholi młodzieżowo – dziecięcej pod opieką p. Anny Szupryt-Szopińskiej, po którym występowali wykonawcy indywidualni, duety oraz zespoły z pobliskich szkół z Borówna, Dobrcza, Kozielca, Strzelec Górnych oraz  Bydgoszczy.

Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział oraz słodką niespodziankę i wspólnie wykonali utwór „Taki duży, taki mały…” z repertuaru Arki Noego.

Na wszystkich uczestniczących w przeglądzie czekał posiłek przygotowany przez organizatorów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie do występu małych artystów i wspólnie radośnie spędzony czas.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny przegląd, który odbędzie się w okresie przed Bożym Narodzeniem, tym razem chwalić będziemy Pana Boga śpiewem kolęd i pastorałek.