Ogłoszenia IV Niedziela Adwentu 23.12.2018

IV Niedziela Adwentu
  1. Czwarta niedziela adwentu, co raz bliżej Święta Bożego Narodzenia. Jutro zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pojednania i radości w naszych rodzinach. Zachowajmy tradycyjny charakter tej wieczerzy. Niech nie zabraknie czytania Pisma Św., łamania opłatkiem oraz wspólnej modlitwy. Pasterka w poniedziałek o godz. 22.00 w Kozielcu, a w kościele parafialnym o godz. 24.00. (składka na Fundusz Ochrony Życia)
  • We wtorek I-sze Święto Bożego Narodzenia zmienione godz. Mszy św. w naszej parafii:
  • w kościele filialnym w Kozielcu o godz. 9.30,
  • w kościele filialnym we Włókach o godz. 11.00,
  • w kościele parafialnym MB Królowej Polski o godz. 12.30.
  • W środę II Święto Bożego Narodzenia, wspomnienie Św. Szczepana, pierwszego męczennika za wiarę. Msze św. według porządku niedzielnego: g.8.00 – kościół filialny – Włóki, g.9.30 – kościół filialny w Kozielcu, g. 12.00 – kościół parafialny we Włókach (zbiórka do puszek na katolickie uczelnie)
  • Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego, można również po Mszy św. nabyć świece Caritas (małe w cenie 5zł i duże w cenie 15zł) oraz opłatki – za dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii.
  • Dziękuję wszystkim za przygotowanie naszych kościołów do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję za posprzątanie świątyń, dekorację świąteczną, za kwiaty do ołtarz oraz ufundowane choinki i olej do nagrzewnicy.
  • Składam serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc, życzliwość oraz zamówione intencje Mszalne i ofiary złożone na tacę.
  • W tym tygodniu w kościele Św. Marii Magdaleny, została zamontowana już szafa w zakrystii oraz zakupiłem nowe wycieraczki do kruchty. W kościele parafialnym została wymieniona tablicę z licznikami i włącznikami do światła oraz zamontowano nowe światło nad zakrystią – koszt 1100zł. Za wszelką pomoc, szczególnie za posprzątanie zakrystii składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Są jeszcze wolne intencje na najbliższy tydzień. (INTENCJE).
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny zapraszam wszystkie rodziny do szczególnego udziału w niedzielnej Eucharystii. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 udzielę specjalnego błogosławieństwa wszystkim dzieciom wraz z rodzicami
  1. W przyszłą niedzielę podam plan odwiedzin duszpasterskich. Kolędę rozpocznę od środy 2 stycznia od parafian z Kusowa. Od poniedziałku do piątku rozpoczęcie kolędy o godz. 16.00 poprzedzone Mszą św. o godz. 15.30. W sobotę kolęda od godz. 12.00. i Msza święta o godz. 17.00. Wszystkie Msze św. w czasie kolędy od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym.

W CZASIE KOLĘDY WSZYSTKIE MSZE ŚW. BĘDĄ W KOŚCIELE PARAFIALNYM MB KRÓLOWEJ POLSKI WE WŁÓKACH:

• od poniedziałku do piątku o godz. 15.30
  • w sobotę o godz. 17.00