Niedziela Miłosierdzia 28.04.2019

  1. Dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 12.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej spotkanie kandydatów do bierzmowania. Po Mszach św. zbiórka do puszki na budowę szkoły w Czadzie.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej codziennie zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych po Mszach św. wieczornych. Zachęcam do gromadzenia się przy figurach i krzyżach, aby wspólnie odmówić litanię do Matki Bożej. W Trzęsaczu na roztaju dróg nabożeństwo o godz. 21.00.
  3. W środę przypada 1 maja zapraszam na Msze św. za naszą Ojczyznę o godz. 12.00, a w piątek 3 maja Odpust Parafialny o godz. 12.00. Msze św. i kazanie wygłosi Wikariusz Generalny naszej diecezji ks. Dr Bronisław Kaczmarek. Serdecznie wszystkich zapraszam do świętowania i uczczenia Matki Bożej Patronki naszej parafii. Zarówno 1 jak i 3 maja nie ma mszy św. wieczornej. Z racji odpustu chorych z komunia świętą odwiedzą w przyszły piątek tj. 10 maja od godz. 8.00.
  4. Możliwość spowiedź z racji pierwszego piątku przed Mszą św. odpustową. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. w Kozielcu w intencjach Róż Różańcowych, a od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W następną niedzielę 5 maja w naszej parafii będziemy przeżywać I-szą komunie św. podczas Mszy św. o godz. 12.00. Spowiedź dla dzieci w sobotę od godz. 11.00, a po niej próba generalna. Zapraszam w czwartek wszystkich chętnych do sprzątania kościoła parafialnego przed naszymi uroczystościami po wieczornej Mszy św. o godz. 17.30.
  6. Od najbliższej soboty próby scholi dziecięcej i młodzieżowej będą odbywały się w kościele parafialnym o godz. 10.00 
  7. Nasza parafia posiadała wysoką drabinę, bardzo proszę o informację, gdzie ona może się obecnie znajdować. Dziękuję za składane ofiary, sprzątanie kościołów oraz wszelkie dobro. Bóg zapłać.

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz