IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

  1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy w środę Św. Jana Bosko, w piątek święto Ofiarowania Pańskiego, a w sobotę Św. Błażeja
  3. Informuję, że do czwartku ks. Proboszcz nie będzie obecny w parafii. W czasie nieobecności w razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z O. Sławomirem z Chełmszczonki (tel. 608 114 951). W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku Mszy św. nie będzie.
  4. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. W naszej parafii Msza św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym. Z racji I-szego piątku chorych z komunią św. odwiedzę od godz. 8.00, a okazja do spowiedzi od godz. 16.00.
  5. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00 w kościele parafialnym. Po Mszy św. wszystkich członków Róż Różańcowych serdecznie zapraszam na wspólne spotkanie na plebanię.
  6. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie świec dzieci I-szo komunijnych, a po Mszy św. spotkanie z dziećmi i rodzicami w kościele.
  7. Przypominam, że do 7 lutego włącznie można przywozić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, ze sprzedaży którego wspomagany jest kościół w potrzebie – dla misjonarzy. W/w sprzęt można zostawiać przy skrzynkach na listy na parkingu przed kościołem parafialnym. Będę jeszcze przypominała tę informację w kolejnych ogłoszeniach.
  8. W tym tygodniu będziemy rozbierali dekorację świąteczną w kościele parafialnym. Gorąco zapraszam do pomocy osoby chętne w piątek na godz. 10.00 do kościoła parafialnego. Proszę również z usunięcie w tym tygodniu dekoracji świątecznych w kościołach filialnych.
  9. Dziękuję za składane ofiary na cele naszej parafii na składkę oraz za ofiary kolędowe. Serdeczne Bóg zapłać.
  10. Dziękuję za sprzątnie kościoła parafialnego naszym parafiankom. Dziękuję za sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Marii Magdaleny Pani Grażynie Hyjek i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Angelikę i Stanisława Sudoł. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Bigaj i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz