IV Niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019

1. Dzisiaj IV niedziela wielkiego postu nazywana Laetare – niedziela radości.
  2. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. oraz młodzież bierzmowaną.
  3. Próbę scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w świetlicy we Włókach.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, a przyszłą niedzielę poświęcenie książeczek dzieci I-szo komunijnych.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    – W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
    – W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 do Mszy św., a po niej Droga Krzyżowa.
    – W sobotę w Kozielcu Msza św. o godz. 9.00 w intencjach Róż Różańcowych, a w kościele parafialnym wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
  6. Chorych z komunią św. odwiedzę w piątek od godz. 8.00.
  7. Informuję, że w Niedzielę Palmową 14 kwietnia przed Mszą św. o godz. 11.45 mieszkańcy naszej parafii w ramach czytanej Męki Pańskiej wystawią Misterium. Bezpośrednio po zakończonym przedstawieniu Msza św. Serdecznie zapraszamy. Próba misterium we wtorek o 19.00
  8. Poprosiłem panią Agnieszkę Widurską naszą parafiankę, aby zajęła się robieniem zdjęć podczas wszystkich uroczystości parafialnych. Zdjęcia te są umieszczane na stronie internetowej, można je zamawiać bezpośrednio u pani Agnieszki. Kontakt znajdziemy w gablocie w kościele parafialny oraz na stronie internetowej.
  9. Proszę w zakrystii odbierać zamówione świece wielkanocne tzw. paschaliki (duże w cenie 12zł i małe w cenie 5zł)
  10. Dziękuję za wykonaną pracę przy kościele parafialnym w związku z przygotowaniem podłoża i rozsypaniem kamienia ozdobnego. Koszt kamienia to 1960zł. Dziękuję za składane ofiary na składkę i na konto parafialne na cele remontowe, za ofiary złożone do skarbon na kwiaty i sprzątanie kościoła Dziękuję za wszelką pomoc i posprzątanie kościołów. Wszystkim Dobrodziejom składam serdeczne Bóg zapłać.
  11. Proszę o odbiór przewodnika katolickiego (intencje)