III Niedziela Zwykła 24.01.2021

  1. Dzisiaj III niedziela zwykła. W związku z trzęsieniem ziemi w Chorwacji Episkopat Polski ogłosił dzisiejszą niedzielę „Dniem Solidarności z Chorwacją”. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki lub wysłać smsa o treści Chorwacja na numer 72052 na pomoc poszkodowanym. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w poniedziałek Nawrócenie Św. Pawła, we wtorek Św. Tymoteusza i Tytusa, a w czwartek Św. Tomasza z Akvinu.
  3. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w minionym tygodniu w Mszach św. kolędowych oraz za składane z tej okazji ofiary na budowę plebanii. W najbliższym czasie złożę sprawozdanie duszpasterskie z życia naszej parafii.
  4. Msza św. wieczorna w tygodniu do końca stycznia o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy świece dzieci przygotowujących się do I-szej komunii św. Jednocześnie przypominam, że wszystkie paramenty będą jeszcze raz święcone w dzień I-szej komunii św.
  6. Dziękuję za składane ofiary na składkę i konto na potrzeby naszej parafii i budowę plebanii. Bóg zapłać. Dziękuje za sprzątanie kościoła parafialnego oraz za szeklą pomoc i życzliwość. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz