III Niedziela Zwykła 23.01.2022

  1. Dzisiaj III Niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Franciszka Salezego; we wtorek Nawrócenie św. Pawła; w środę św. Tymoteusza i Tytusa; a w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  3. Informuję, że do piątku włącznie nie będę obecny w parafii. W razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Proboszczem z Kotomierza lub ks. Proboszczem ze Strzelec Górnych. W tym tygodniu też od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy św. w naszej parafii.
  4. Biskup wraz z ks. Proboszczem Parafii Katedralnej zapraszają dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne na „Kolędowanie z Biskupem”, które odbędzie się w środę 26 stycznia o godz. 13.00 w Katedrze Bydgoskiej. Przewidziane jest wspólne śpiewanie kolęd, a na wszystkie dzieci czekają słodkie upominki.
  5. Informuję, że podobnie jak w latach ubiegłych 21 lutego odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z którego dochód jest przeznaczony na Kościoły na Wschodzie. Bliżej tej daty przypomnę o zbiórce i podam konkretne miejsce i godziny, w których będzie można dostarczyć te sprzęty.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom: P. Angelice i P. Barbarze; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Rodzinie Wardowskich i proszę o sprzątanie na przyszły tydzień Rodzinę Fac; dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Dobrowolskich i proszę o sprzątanie przez najbliższe dwa tygodnie Rodzinę Wojewódzkich. Dziękuję p. Andrzejowi Kobiela za wykonaną pracę na plebanii.
  7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę i konto parafii oraz ufundowane kwiaty do kościoła parafialnego. Wszystkim życzę miłego i szczęśliwego tygodnia. (intencje)

 

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz