III Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019

  1. Dzisiaj III niedziela wielkiego postu.
  2. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. oraz młodzież bierzmowaną.
  3. Próbę scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w świetlicy we Włókach.
  4. W następną niedzielę 31 marca po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Informuję, że nieobecność będzie oznaczała, że kandydat rezygnuje z przyjęcia sakramentu w tym roku. Proszę na spotkanie dostarczyć świadectwo chrztu, pisemną prośbę i wybór patrona.
  5. Na naszej stronie pojawił się internetowy spacer po naszym kościele parafialnym, w najbliższym czasie będzie jeszcze udostępniony spacer po kościele Św. Marii Magdaleny. Zachęcam do obejrzenia.
  6. Próba misterium we wtorek o 19.00
  7. Na cele misyjne zebraliśmy do puszki w ubiegłym tygodniu 329,- zł.
  8. Trwają pracę wykończeniowe w łazience w kościele parafialnym. Koszt tego przedsięwzięcia tzn. doprowadzenia wody, szambo oraz wykończenie to ok. 2500,- zł.
  9. Dziękuję za składane ofiary na składkę remontową, w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1722,- zł. Składam serdeczne Bóg zapłać. Z tych pieniędzy pokryłem koszty doprowadzenia wody oraz toalety. A z ofiary zebranych podczas peregrynacji podpłaciłem zobowiązanie za założone okna. Zostało nam do uregulowanie jeszcze 10.500zł. Dziękuję za wszelką pomoc i składane ofiary. Wszystkim Dobrodziejom składam serdeczne Bóg zapłać.
  10. Proszę o odbiór przewodnika katolickiego (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz