III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021

  1. Dzisiejsza III niedziela Wielkiego Postu. W minionym tygodniu przeżyliśmy czas rekolekcji. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za udział w tym szczególnym czasie oraz za złożone ofiary podczas Mszy św. Dziękuję naszemu Rekolekcjoniści ks. Robertowi Szczepańskiemu za wygłoszenie rekolekcji oraz Pani Zofii Widurskiej za przygotowanie w te dni modlitwy powszechnej, Pani Annie Szupryt Szopińskiej oraz Scholii Parafialnej za oprawę muzyczną oraz całej Służbie Liturgicznej za uczestnictwo w rekolekcjach, a wszystkim za wszelką pomoc i życzliwość. Niech ten czas przyniesie dobre owoce w naszej parafii.
  2. Dzisiaj szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela. Msza św. i nabożeństwo o godz. 20.00 w kościele parafialnym. Okazja do spowiedzi od godz. 19.30. Intencje za chorych można przynosić przed Mszą św. do zakrystii. Serdecznie zapraszam
  3. W poniedziałek przypada Dzień Kobiet. Serdecznie zapraszam na Msze św. wieczorną do wspólnej modlitwy, a już dziś wszystkim kobietom składam serdeczne życzenia. Niech Matka Boża patronka naszej parafii nieustannie wyprasza potrzebne łaski i wszelką pomyślność.
  4. We wtorek przypada wspomnienie Św. Dominika Savio – patrona ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszam w ten dzień całą służbę liturgiczną do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. wieczornej oraz życzę wytrwałości i radości ze służby przy ołtarzu.
  5. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne do kościoła parafialnego: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, oraz Gorzkie Żale w niedzielę przed Mszy św. o godz. 11.30.
  6. Dziękuję za składane ofiary. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna na cele budowlane. Dziękuje za sprzątanie kościoła parafialnego oraz pomoc w porządkowaniu na nowej plebanii. W minionym tygodniu zostały przełożone drzwi od zakrystii do bocznego wejścia kościoła, a na wiosnę postaramy się uruchomić to boczne wejście oraz przygotować podjazd do wózków. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz