III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023

  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna, która przeżywana jest jako Niedziel Biblijna.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy w poniedziałek Św. Wojciecha Głównego Patrona Polski oraz we wtorek Św. Marka.
  3. We wtorek pierwsza próba dzieci komunijnych o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Bardzo proszę wszystkich o obecność.
  4. Informuję, że w tym tygodniu rozpoczynamy prace na cmentarzu parafialnym we Włókach polegające na wyrównaniu terenu dookoła kościoła.
  5. Dziękuję za składane ofiary na składkę i konto parafii, szczególnie z ofiary na cele remontowe. Dziękuję jednej rodzinie z Kozielca za ofiarę na ten cel. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego, dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Parafianom zamieszkałym w blokach w Trzęsaczu i proszę o sprzątanie z tydzień Rodzinę Widurskich, dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Kochańskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz z tydzień.  (intencje)

Bartosz Wojtaszek
proboszcz