Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021

  1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, kończy okres Bożego Narodzenia, jednakże tradycyjne dekoracja świąteczna może pozostać do 2 lutego. Uroczystość ta jest okazją, abyśmy wspomnieli nasz chrzest przez, który zostaliśmy włączeni we wspólnotę Kościoła i staliśmy się Dziećmi Bożymi.  
  2. tym tygodniu w liturgii w środę wspominamy Św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła. 
  3. Zapraszam wszystkiego osoby, które wykonały prace plastyczne o kościele Św. Marii Magdaleny w przyszła niedzielę na Msze św. na godz. 12.00. tygodniu zdjęcia plakatów zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej.  
  4. Serdecznie zapraszam w tygodniu na dodatkową Msza św. kolędową o godz. 19.00 zgodnie z podanym harmonogramem, który znajduje się na naszej stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w minionym tygodniu w Mszach św. kolędowych oraz za składane z tej okazji ofiary na budowę plebanii. 
  5. Msza św. wieczorna w tygodniu o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowę plebanii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjnąDziękuję Panu Piotrowi Kunca za przekazanie parafii kamery internetowej i statywu do transmitowanych z naszej parafii Mszy św. Na cele misyjne zebraliśmy 490zł, a w pasterkę na Fundusz Życia 470zł, ofiary te przekazałem już na w/w cele. Bóg zapłać. Dziękuje za sprzątanie w tym tygodniu kościoła parafialnego. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz