II Niedziela Zwykła 10.01.2021

  1. Dzisiaj II niedziela zwykła.  
  2. tym tygodniu w liturgii wspominamy we wtorek Św. Józefa Sebastiana Pelczara, w  środę Św. Floriana i Św. Sebastiana, w czwartek Św. Agnieszkę, a w piątek Św. Wincentego Palottiego 
  3. W czwartek przeżywamy Dzień Babci i w piątek Dzień Dziadka. Już dzisiaj wszystkim składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych i Opieki Matki Najświętszej. W te dni w sposób szczególny będziemy modlili się w czasie Mszy św. wieczornej właśnie w intencji wszystkich Dziadków, serdecznie zapraszam. 
  4. Dziękuję wszystkim, którzy wykonali plakaty zachęcające do odwiedzenia naszego zabytkowego kościoła we Włókach. Plakaty można zobaczyć w naszym kościele oraz zachęcam do obejrzenia ich na naszej stronie internetowej.  
  5. Serdecznie zapraszam w tygodniu do czwartek włącznie na dodatkową Msza św. kolędową o godz. 19.00. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w minionym tygodniu w Mszach św. kolędowych oraz za składane z tej okazji ofiary na budowę plebanii.  
  6. Msza św. wieczorna w tygodniu do końca stycznia o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.  
  7. W gablocie ogłoszeń na prośbę Wójta Gminy są wywieszone informacje o szczepieniach w naszej Gminie przeciw Covid-19. 
  8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowę plebanii, szczególnie w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną. Bóg zapłać. Dziękuje za sprzątanie w tym tygodniu kościoła parafialnego oraz za ufundowanie kwiatów do ołtarza ich ułożenie (intencje) 

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz