II Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu jest niedzielą misyjną. W naszych modlitwach pamiętamy o wszystkich pracujących na misjach i wszystkie intencje misyjne. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary do puszki na potrzeby misji.

2. Serdecznie zapraszam w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 oraz w niedzielę na Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 11.30. Skorzystajmy z tych nabożeństw wielkopostnych, aby jeszcze lepiej przeżyć ten czas wielkiego postu

3. Od dzisiaj do środy ks. Proboszcz głosi rekolekcje w sąsiedniej parafii w Żołędowie. W związku z tym we wtorek Msza św. będzie nie w Kozielcu lecz w kościele parafialnym

4. W tym tygodniu w sobotą przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca. Msze św. w naszym kościele parafialnym w ten dzień o godz. 17.00 i 18.00.

5. Dziękuję wszystkim osobą zaangażowanym w pomoc przybyłym do naszej parafii rodzinom ukraińskim.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom p. Angelice i p. Barbarze; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Rodzinie Szopińskich i proszę o sprzątanie na przyszły tydzień Rodzinę Malanowskich; dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Paniom z Kozielca i proszę o sprzątanie w tym tygodniu Rodzinę Bigaj.

7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną oraz za ofiary złożone przy tej okazji na konto parafii. Dziękuję również za każde dary i pomoc okazane rodzinom ukraińskim oraz za złożone na ich potrzeby ofiary osobiści i na konto parafii z dopiskiem „Pomoc dla Ukrainy”. Zachęcam jeszcze raz wszystkich do szczególnej osobistej modlitwy o Pokój na Ukrainie i ustanie wojny. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz