I Niedziela Wielkiego Postu 1.03.2020r.

  1. Dzisiejsza I niedziela Wielkiego Postu czasu, który zaprasza nas do przemiany naszych serc i naszego nawrócenia. Gościmy w naszej parafii siostry zakonne – Felicjanki z Warszawy. Dziękuję za obecność, wspólną modlitwę i dzielenie się swoim powołaniem.
  2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne do kościoła parafialnego: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, oraz Gorzkie Żale w niedzielę przed Mszy św. o godz. 11.30.
  3. Zapraszam wszystkich chętnych na próbę chóry w środę o godz. 18.00 w świetlicy we Włókach.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi przed Mszą św. wieczorna od godz. 16.30 oraz w sobotę przed Mszą św. od godz. 19.00. Chorych z komunią św. odwiedzę w piątek od godz. 8.00.
  5. W I-szą sobota miesiąca. Msza św. w Kozielcu o godz. 9.00. Zapraszam serdecznie do udziału w tym nabożeństwie, jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za popełnione grzechy. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec oraz medytacja jednej z tajemnic różańcowych.
  6. W sobotę z racji Nabożeństwa o uzdrowienie i na naszczenia olejem Św. Szarbela Msza św. o godz. 20.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Możliwość spowiedzi od godz. 19.00. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Tego wyjątkowego Świętego, szczególnie osoby chore i cierpiących. W związku z nabożeństwem zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie muzyczne tego nabożeństwa na próbę dzień wcześniej w piątek na godz. 19.00 do świetlicy we Włókach.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego. Państwu Mrówka za sprzątanie kościoła w Kozielcu i proszę o tą posługę przez następne dwa tygodnie Państwo Alicję i Adama Ożóg, natomiast dziękuję Państwu Lewandowskim za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny i proszę Państwo Sopońskich o sprzątanie na przyszła niedzielę. Przypominam, że w czasie wielkiego postu w kościołach nie stawiamy żadnych kwiatów.
  8. Dziękuję za składane ofiary na cele parafialne i budowlane. Dziękuję jednej rodzinie która na cel budowy przekazała 1000zł. Bóg zapłać. W przyszła niedzielę składka budowlana.
  9. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności śp. Andrzeja Kolandę z Trzeciewca oraz śp. Bronisławę Sudoł z Trzęsacz. Dziękuję za udział w uroczystościach pogrzebowych oraz za zamówione Msze św. w intencji zmarłych. (intencje) Polecajmy wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz