XXXI Niedziela Zwykła 3.11.2019

1. Przeżywamy dzisiaj XXXI niedziela zwykła.
  2. Trwamy w zadumie i pamięci o naszych zmarłych. Każdego dnia możemy uzyskać odpust w intencji zmarłych przez nawiedzanie cmentarza i pobożne pomodlenie się w ich intencji.
  3. Dziękuję dzieciom i rodzicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu wszystkich świętych.
  4. Dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom za udział w procesji i Uroczystości Wszystkich Świętych, szczególnie zaś kapłanom, którzy w czasie mojej choroby wspomagają mnie swoją pomocą. Bóg zapłać za składane ofiary do puszki na potrzeby seminarium bydgoskiego.
  5. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00 w kościele parafialnym – poprzedzone o godz. 16.30 różańcem w intencji zmarłych w tzw. wymieniankach jednorazowych.
  6. Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc i składane ofiary. Proszę o modlitwę i proszę o wyrozumiałość, że nie zostaną odprawione wszystkie zamówione Msze św. – uczynię to gdy będę już zdrowy. Dziękuję za modlitwę i wszelkie oznaki życzliwości. Życzę miłego tygodnia.