XVIII Niedziela Zwykła 04.07.2024

1. Przeżywamy dzisiaj 18 niedzielę zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek św. Dominika, w piątek Św. Teresy Benedykty od Krzyża, a w sobotę Św. Wawrzyńca.
  3. W tym tygodniu gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z pieszej pielgrzymki Gdańskiej. Dziękuję Właścicielom Vitroflory za gościnę przygotowaną na terenie ich firmy oraz wszystkim osobą zaangażowanym za przygotowanie poczęstunku i wszelką pomoc i życzliwość okazaną pielgrzymom.
  4. W środę przypada 7-my dzień miesiąca i w naszej parafii szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem Św. Szarbela. Msza św. z namaszczeniem o godz. 20.00. Intencje o zdrowie i w różnych potrzebach można przynosić przed Mszą św. do zakrystii lub wysyłać na specjalny adres poczty internetowej [email protected]. W tym dniu nie ma Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek Msza św. wieczorna będzie wyjątkowo w kościele Św. Marii Magdaleny o godz. 17.00 z racji wcześniejszego ślubu w tym kościele o godz. 16.00.
  6. Przeżywamy czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę dobrej pogody oraz szczęśliwego wypoczynku i podróży. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość oraz prace wykonane w naszej parafii. W minionym tygodniu zostały zakończone prace przy kładzeniu przewodów do iluminacji kościoła parafialnego. Dziękuję bardzo serdecznie za życzliwość i wykonaną pracę P. Rafałowi Kwiatkowskiemu, p. Kamilowi Bachurzyńskiemu oraz p. Robertowi Jasińskiemu. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również za prace przy kościele parafialnym p. Rafałowi Perlikowi, p. Bogusławowi Jakubek, p. Jakubowi Wygnaniec oraz Rodzinie Rachfalskich i Murawka. Dziękuję również za pracę związaną z kruszeniem rozebranych budynków na nowej działce firmie z Koronowa, a szczególne podziękowania kieruję do p. Dominika za okazaną pomoc i życzliwość.
  8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę, konto parafii oraz indywidualne ofiary złożone przez Rodzinę z Kozielca i Trzeciewca. Za tydzień składka inwestycyjna. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Sudoł i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Małgorzatę i Tadeusza Hyjek. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Pani Hannie Burczyńskiej i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Wojewódzkich. Dziękuję za wszystkie kwiaty do naszych kościołów. (intencje)