XIX Niedziela Zwykła 11.08.2024

1. Przeżywamy dzisiaj 19 niedzielę zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy w środę Św. Maksymiliana, w piątek Św. Stefana, a w sobotę Św. Jacka.
  3. We wtorek przypada 13-sty dzień – w miesiącach objawień w Fatimie. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00 do kościoła parafialnego. Z racji prac związanych z trawnikiem nabożeństwo odbędzie się w kościele, a nie jak zawsze przy figurze.
  4. W środę Msza św. wieczorna o godz. 17.00 będzie wyjątkowo w kościele filialnym Św. Marii Magdaleny z racji wcześniejszej Mszy św. ślubnej w tym kościele o godz. 16.00.
  5. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 12.00. Przypominam, że dla osób wierzących jest to dzień, w którym obowiązkowo należy uczestniczyć we Mszy św.
  6. Przeżywamy czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę dobrej pogody oraz szczęśliwego wypoczynku i podróży. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  7. Informuję, że od następnej soboty 17 sierpnia do soboty 24 sierpnia nie będę obecny w parafii. W razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z
    Sławkiem z Chełmszczonki (Tel. 608 114 951). W te soboty i w niedzielę O. Sławek będzie odprawiał Msze św. w naszej parafii.
  8. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość oraz prace wykonane w naszej parafii. Dziękuję bardzo serdecznie za życzliwość i wykonaną pracę P. Marcinowi Mes. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również za wszelkie dary przyniesione w tym tygodniu na plebanię.
  9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę, konto parafii a szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną, która przeznaczona jest na prace na nowej działce przy kościele parafialnym. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Hyjek i proszę o sprzątanie za tydzień Parafian zamieszkałych w bloku w Trzęsaczu. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Wojewódzkich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za wszystkie kwiaty do naszych kościołów. (intencje)

Bartosz Wojtaszek