XVII Niedziela Zwykła 28.07.2024

1. Przeżywamy dzisiaj 17 niedzielę zwykła. Dziękuję wszystkich, którzy uczestniczyli w odpuście parafialnym w kościele filialnym we Włókach. Dziękuję za kwiaty i przygotowanie świątyni.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Marty, a w środę św. Ignacego Loyoli.
  3. W tym tygodniu gościć będziemy, jak co roku pielgrzymów z pieszej pielgrzymki Gdańskiej, którzy tradycyjnie zatrzymają się w porze obiadowej na terenie Vitroflory. Zachęcam do modlitwy w intencji pielgrzymów, którzy zdążają na Częstochowy również z naszymi intencjami.
  4. W tym tygodniu przypada I-szy piątek miesiąca. Chorych z komunią św. odwiedzę od 8.00, a okazja do spowiedzi od godz. 16.30 w kościele parafialnym. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Kozielcu o godz. 9.00.
  5. Przeżywamy czas wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę dobrej pogody oraz szczęśliwego wypoczynku i podróży. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  6. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość oraz prace wykonane w naszej parafii. W minionym tygodni zakończyliśmy malowanie chóru kościoła parafialnego, dziękuję za wykonaną pracę oraz naszym Parafiankom za prace porządkowe związane z remontem. Dziękuję Rodzinie Teresie i Tadeuszowi Rachfalskim oraz wnukom za wykonaną pracę przy kościele parafialnym.
  7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę oraz konto parafii. Dziękuję za ofiary składane przy okazji przedłużenia ważności grobu na naszych cmentarzach. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Pani Grażynie Hyjek i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Angelikę i Stanisława Sudoł. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Pani Hannie Burczyńskiej i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za wszystkie kwiaty do naszych kościołów. (intencje)